SAĞLIK DA YAPAY ZEKA HASTALIK TANI SİSTEMLERİ

ulusal sağlık sistemi katkısı

Geliştirdiğimiz ve geliştirmekte olduğumuz Yapay Zeka Hastalık Tanı Sistemi Ar-Ge projeleri ile ulusal sağlık harcamalarının azalmasına, sağlıklı toplum oluşmasına katkı sağlamaktayız. Sağlık sisteminin güçlenmesini sağlıyoruz.

sağlık teknolojileri- YAPAY ZEKA HASTALIK TANI SİSTEMLERİ

Ülkemizde sağlık alanında ilk yerli ve milli ar-ge çalışmaları yapan özel şirketiz. Yaptığımız YAPAY ZEKA HASTALIK TANI SİSTEMLERİ çalışmalar ile ülkemizin sağlık alanı teknoloji üretmesine katkı sağlamaktayız.

yapay zeka ve robot sistemleri

Sağlık alanında geliştirdiğimiz robot teknolojileri ile sağlık personelimizi bulaşıcı hastalıklardan koruyoruz. Hastalara daha konforlu ve eksiksiz sağlık hizmeti verilmesini sağlıyoruz.

Dijital hastane

Görüntü işlem ile hastalık tanı

Görüntü işleme modellemesi ve yapay zeka ile doktorların teşhisini kolaylaştırıyoruz.

hastaları evde izliyoruz

Hastaların evinde takibi artık SETINT AI sistemleri ile hem daha kolay, kontrol edilebilir ve ülke sağlık harcamalarının azalmasına katkı sağlıyoruz.

sağlıklı toplum

Sağlıklı toplum üreten, eğitimli toplum demektir. Sağlıklı toplum sağlık harcamaları yüksek olmayan toplum demektir.

sağlık da robot teknolojileri

SETINT AI – Tarafından ar-ge çalışmaları tamamlanan robot hemşire hastaneler için kompike çözüm sunmaktadır.

setint ai

Sağlık da yapay zeka

Sağlık alanında robot teknolojileri, yapay zeka sistemleri, yalın hastane, hologram teknolojileri, görüntü işleme Ar-Ge projeleri ile hizmetinizdeyiz.

SETINT AI AR-GE PROJELERİ

Sağlık Alanında geliştirdiğimiz ve geliştirmekte olduğumuz ar-ge projelerimiz ile hastalık tanı sistemlerinde doktorlara daha güvenli, daha doğru, kontrol edilebilir önerilerde bulunuyoruz.