Yapay Zeka Chatbot Doktor

Yapay Zeka Chatbot Doktor

SETINT AIChatbot Doktor, sanal bir doktor görevi gören tıbbi bir sohbet robotu. Sanal bir doktor olarak hareket etmek üzere tasarlanmış bir sohbet robotudur. Hasta bu sanal chatbot’a hastalıkla ilgili soru sorabilir. SETINT AI – Chatbot Doktor, hastalıkla ilgili çeşitli türdeki soruların cevabını verebilmektedir. Bu sohbet botunun geliştirilmesi için doğal dil işleme ve kalıp eşleştirme algoritması kullanılmıştır. SETINT AI – Chatbot Doktor, Hastalık hakkında farkındalık sağlamaya yardımcı olan yapay zeka sistemidir. SETINT AI – Chatbot Doktor, kullanıcı tarafından sorulan soruya sonuç bazında% 94 doğrulukla başarıyla cevap verebilmektedir.

SETINT, bir hastaneyi ziyaret etmek ve tanı koymak, randevu almak için bu geleneksel yönteme bir alternatif oluşturmaktadır. Chatbot Doktor, doğal dil işleme ve makine öğrenimi kavramları kullanılarak gerçekleştirilmiştir. İnsanlar setint ile tıpkı başka bir insanla olduğu gibi etkileşime girebilir ve setint kullanıcı cevapları ile, kullanıcının semptomlarını tespit ederek hastalığı tahmin eder ve ilgili bölümden randevu oluşturur . 

Bu sistem, hasta kontrolleri yapan sağlık kuruluşları için çok faydalıdır. Sağlık kuruluşlarını takip ettikleri hastaların sağlık durumlarından haberdar eder ve hastaların sağlıklı kalmaları için doktorların uygun önlemlerini sağlar. Dünya da benzer bir örneği bulunmamaktadır. İnsanların nerede olurlarsa olsunlar bu ücretsiz uygulamayı kullanarak sağlık kuruluşlarından, özel muayenehanelerden randevu almalarını sağlamaktadır.

Sağlık hizmetleri, sağlık hizmetlerine yönelik paralel olarak artan talep ve azalan sağlık hizmeti arzıyla karşı karşıyadır. Mobil Sağlık, sağlık hizmetlerinin coğrafi, zamansal ve organizasyonel engellerini aşmak için önerilmektedir. SETINT AI – Chatbot Doktor;  kullanıcılarla doğal dil aracılığıyla etkileşime giren ve bir sohbet arayüzü kullanarak kişinin girdisine dayanarak hastalığı teşhis edebilen yapay zeka sistemidir. 

Setint, hastalığın durumu hakkında temel bilgiler verir. Kullanıcıyı tam bilgileri paylaşmaz. Kullanıcıyı sağlık kuruluşlarına yönlendirir. Bu hastanın sağlık güvenliği için gerçekleştirilmektedir. 

Kullanıcı ayrıca SETINT AI – hakkında da detaylı bilgiler alabilmektedir. Sitemizde yayınlanan bilgiler setint vasıtası ile kullanıcılar ile paylaşılmaktadır. Örneğin; kullanıcı SETINT AI – ioT Doktor sistemini yükleme, kurulum veya kullanım sırasında karşılaştığı sorunları setint ‘e sorarak çözüm bulabilmektedir.

SETINT, sadece sağlık alanında değil tüm sektörlerde de kullanılabilecek yapay zeka chatbot sistemidir. Lojistik, Ulaşım, basın yayın, hatta ERP sistemlerinde dahil olmak üzere bir çok alanda kullanılabilinir. 

SETINT AI -Tüm sektörlerde ihtiyacınıza uygun yapay zeka chatbot geliştirebilir. 

Setint; yeni geliştirmekte olduğu ar-ge projeleri ile daha farklı işlemleri yapabilecek ve kullanıcılarına hizmet vermeye devam edecektir. Geliştirme çalışmalarımız ile ilgili olarak sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. 

SETINT AI, Chatbot doktor uygulamasını ingilizce versiyonunu Ar-Ge çalışmaları devam etmekte olup tamamlandığında küresel kullanıma açılacaktır. 

Yapay Zeka Chatbot Doktor

Türkiye ‘nin ilk Yapay Zeka Chatbot Doktor ‘u test çalışmalarından sonra kullanıma açılmaya başlanmıştır. Yapay Zeka Chatbot Doktor ile yapabilecekleriniz. 

SETINT AI – Chatbot Doktor ilk yüklenecek olan modüllerimiz site içeriklerimizdir.

 1. Selamlaşma
 2. Halhatır sorgulama
 3. Bayilik hakkında bilgi alma
 4. Bayilik şartları, bayilik verilen iller, nasıl bayi olunur
 5. COVID-19 hakkında bilgi
 6. Demo program hakkında sorularınız. Hatta teknik destek de alabilirsiniz. Yükleme sorunları, çalıştırma sorunlarınızı SETINT AI ‘ye sorabilirsiniz.
 7. Corona Viriüs hakkında bilgi
 8. COVID-19 semptomları – belirtileri nelerdir
 9. COVID-19 dünya haritası ve rakamları
 10. COVID-19 T.C. Sağlık Bakanlığı verileri
 11. Nöbetçi eczaneler
 12. En yakın hastane
 13. Yaşa Göre kalp hastalığı riski hesaplama

Sağlık Kuruluşları ile işbirliği

SETIN AI – Chatbot Doktor sağlık kuruluşlarında görev yapmaya hazır

 1. Şehir Hastaneleri
 2. Tıp Fakülteleri
 3. Araştırma Hastaneleri
 4. Devlet Hastaneleri
 5. Özel Hastaneler
 6. Tüm Tıp Merkezleri
 7. Tüm klinikler
 8. Özel muayenehaneler
Diğer sektörler içinde ai chatbot projeleri gerçekleştirebiliriz.

SETINT AI - Chatbot Doktor sağlık kuruluşu için ne yapar ?

 1. Çağrı Merkezi Maaliyetinizi düşürür
 2. KVKK kayıtlarını oluşturur.
 3. Türkçe ve ingilizce dilleri anlar.
 4. Uluslararası hastaların kolayca ulaşmasını ve randevu almasını sağlar.
 5. Çoktan seçmeli sorular sormaz
 6. Ziyaretçilerin yazdığı textleri NLP modellemesi ile ile anlar.
 7. Ziyaretçinin şikayetlerine göre ilgili bölümü seçer.
 8. Randevu tarihi oluşturur.
 9. Ziyaretinin ilgili doktoru seçmesini sağlar
 10. Online doktor ile görüşür
 11. Reçete kodunu alır.
 12. şikayet ve önerilerde bulunur.

RANDEVU

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak - sunum , demo yükleme, sistem kurulum eğitimi için online randevu talep edebilirsiniz.

Loading...