Bayilik Başvuru

HOŞ GELDİN PAKETİNİZİ GÖRMEK İÇİN VİDEOYU İZLEYİN

Bayilik Başvurusu

Bayilik Başvuru hakkında

About dealership application

Bayilik ile ilgili sorularınızı ekranın sağ alt köşesinden SETINT AIChatbot Doktor ‘a sorabilirsiniz.

Bayilik başvru : SETINT AI olarak sağlık alanında yapay zeka ve görüntü işleme yöntemi ile hastalık tanı, tedavi sistemleri geliştirmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar ile 5 ürünümüzü sağlık sektörünün hizmetine sunmuş bulunmaktayız. 

SETINT AI – Doktor 

SETINT AI – Chatbot Doktor 

SETINT AI – Cildiye SETINT AI – Akciğer –Corona 

SETINT AI – Yoğun Bakım

Türkiye de ilk defa Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemini Yapay Zeka ile gerçekleştiren şirketiz. 

Hedef Pazar : 

Özel Hastaneler 

Özel Tıp Merkezleri

Özel Muayenehaneler

Ürünlerimizin demosunu ücretsiz olarak indirip test edebilirsiniz.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyoruz

Teknik Servis hizmeti vermeleri için personellerine eğitim hizmeti
Web sitemizde Temsilcilerimiz veya Bayilerimiz olarak yer alma
Tanıtım e-dökümanları
büyük projeler için eğitim ve destek
webinar
Çalıştay destekleri
Eğer yeni iş kuracaklar ise KOSGEB Girişimcilik iş planı hazırlamalarına mentörlük desteği

Bayilerimiz Yapay Zeka alanında yeni olan ve rakibimiz olmayan bir sektörde bizim ile birlikte ilklerden olacaklar. Bulundukları illerde sağlık kuruluşlarına yapay zeka ürünlerimizi pazarlama ve satışı için zorlanmadan sunum yaparak rahatlıklar ürünlerini satmayı başarabilecekler. 

Bayilerimiz ayrıca kendi müşterilerinin servis hizmetini de vererek bulundukları ilde daha etkin satış modelleri içinde olabilecekler. Şimdilik bayilik ücreti almadığımız bu çalışmada ilk olan bayilerimiz avantajlı olacaklar. Bu avantajı kullanmak için aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapmak gerekmektedir.

Bayilerimiz online bayi yönetim panelleri üzerinden işlemlerini yapabilmektedir. Müşterilerin talepleri aynı anda bayilerin ekranına düşmektedir. 

Şirketimizin Ar-Ge faaliyetlerine isteyen bayilerimizin de katılmasına imkan sağlıyoruz. Ayrıca uluslararası hakemli dergilerde yayınlayacağımız bilimsel yazılara da bayilerimizin katılmak istemesi halinde taleplerini değerlendiriyoruz. 

Yapay zeka ve robot teknolojileri konusunda sağlık alanında boşluk olması nedeni ile ve pazarda rakibimizin olmaması  bayilerimiz için önemli fırsattır. Öncelikle sağlık sektöründe faaliyet de olan bayi adayları değerlendirilmektedir. Sırası ile yazılım firmalarının talepleri değerlendirilerek Türkiye genelindeki bayi ağımızı yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.

Bayilerimizin kamu ihalelerine katılmaları halinde gerekli özel fiyatlandırmaları yaparak bayilerimizi fiyat avantajı ile destekliyoruz.

Bölge bayiliği vermiyoruz. Bir bayi dilerse o ilin tek bayisi olabiliyor ve alt bayiler oluşturabiliyor. Ancak bir bayi birden fazla ilin bayiliğini alamıyor. Özellikle büyük şehirlerde bir ilde birden fazla bayiliklerimiz olabilir.

Yurt dışında ofisi olan ve sağlık alanda faaliyet de bulunan firmaların bayimiz olmak istemesi halinde kendilerine özel ayrıcalıklar tanıyoruz. Bilimsel yayından demo sunum desteklerine kadar bir çok alanda destekler sağlıyoruz. 

Bayilik ile ilgili sorularınız var ise bize yazabilirsiniz. Sitemizde ekranın sağ kısmında yapay zeka chatbot doktor SETINT ‘e sorabilirsiniz. SETINT Bayilik ile ilgili sorularınızı yanıtlayacaktır.

As SETINT AI, we develop disease diagnosis and treatment systems with artificial intelligence and image processing method in the field of health. With the works we have done, 5 of our products have been put into service of the health sector.

SETINT AI – Doctor

SETINT AI – Chatbot Doctor

SETINT AI – To the skin

SETINT AI – Lung – Corona

SETINT AI – Intensive Care

You can be a distributor of artificial intelligence products in any country in the world.

Target market:

Public Hospitals

Private Hospitals

Medical Faculties

City Hospitals

Special application

You can download the demo of our products for free and test them.

Bayi Başvuru Formu / Dealership application